Menu

Program współpracy dla dealerów

Sano jest idealnym partnerem handlowym dla samodzielnych przedsiębiorców dzięki doskonałym produktom, koncepcji żywienia, doradztwu i sprawdzonej strategii marketingowej. To ogromna szansa! Skorzystaj z naszej kompetencji oraz dynamiki rozwoju!

Program współpracy dla dealerów

Sano jest idealnym partnerem handlowym dla samodzielnych przedsiębiorców dzięki doskonałym produktom, koncepcji żywienia, doradztwu i sprawdzonej strategii marketingowej. To ogromna szansa! Skorzystaj z naszej kompetencji oraz dynamiki rozwoju!

Korzyści dealera Sano
Partnerstwo fundamentem długotrwałego sukcesu

Sano wspiera dealera w pozyskiwaniu klientów i doradztwie. Współpraca z Sano oznacza dla dealera większą popularność, dotarcie do większej ilości klientów, a zatem lepszą konkurencyjność na obsługiwanym rynku. Z partnerem Sano Twoja przyszłość jest pewna, sam decydujesz o Twoich osiągnięciach i tempie realizacji postawionych celów.

Otwarcie na potrzeby Klienta

Sano jest bliżej rolnika. Nasza koncepcja opiera się na dokładnej analizie gospodarstwa rolnego i doradztwie, które będą prowadziły do realizacji ustalonych celów.

Kompetencja łączy i rozwija

Połączenie właściwego żywienia oraz dobrej profilaktyki zdrowotnej umożliwia uzyskanie najlepszych wyników produkcyjnych i ekonomicznych. Wiedza, doświadczenie i kompetencje doradców żywieniowych Sano sprawiają, że innowacyjne programy i produkty zapewniają hodowcom uzyskanie jak najlepszej wydajności, płodności i zdrowotności swoich zwierząt.

Produkty z 100% potwierdzeniem jakości

Sano wypracowało sobie bardzo silną pozycję na europejskim rynku pasz. Składają się na nią na nią także zdobyte certyfikaty i wyróżnienia nadane przez niezależne organizacje, a przede wszystkim wysokie uznanie wśród wielu hodowców. Sano to najbardziej znana firma i najlepsza marka paszowa w Polsce. Aż 66 % hodowców uważa Sano za firmę najbardziej przyjazną rolnikom.

Jasna polityka cenowa zamiast walki cenowej i różnorodności produktów

Sano uczestniczy w kształtowaniu właściwych relacji gospodarczych, a przez to także społecznych, w duchu poszanowania porządku prawnego kraju, na terenie którego podejmuje działanie. Podstawą naszej działalności jest wysoka etyka w biznesie, dobre warunki współpracy dla naszych partnerów w biznesie, przejrzysta polityka cenowa i dostępność pełnej oferty produktowej dla wszystkich klientów.

Szybka realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.

Profesjonalne wsparcie sprzedaży i marketingu

Kompetentni i skuteczni w działaniu doradcy żywieniowi są decydującym czynnikiem w procesie zdobywania i utrzymania zadowolonych hodowców, którym zmotywowani i lojalni dealerzy dostarczają najwyższej jakości produkty. Naszym partnerów wspieramy marketingowo w postaci reklam i artykułów w prasie branżowej, na stronie internetowej Sano, aktywności na portalu YouTube. Dealerzy Sano mają stały dostęp do materiałów informacyjnych, reklamowych oraz szkoleń i produktowych, sprzedażowych oraz z zakresu żywienia zwierząt.

Twoje zadania
  • Jesteś przekonany o koncepcji żywienia i doradztwa Sano i pozyskujesz każdego dnia nowych rolników i weterynarzy. Zapewniamy Ci wsparcie doradcy żywieniowego Sano.
  • Sprzedajesz doskonałe produkty Sano i samodzielnie zajmujesz się klientami na Twoim terenie.