Dyrektor oddziału spółki

Głównym celem na stanowisku pracy dyrektora oddziału spółki jest odpowiedzialność
za strategię firmy w powierzonym mu oddziale. Osoba na tym stanowisku współpracuje z podległymi działami, dba o ciągłe usprawnienie wewnętrznych mechanizmów organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i rozwój strategii sprzedaży oraz inicjowanie działań handlowych mających na celu zwiększenie wyników sprzedaży
  • Kreowanie oraz wdrożenie strategii marketingowej i sprzedażowej
  • Analiza rynku i działań konkurencji,
  • Zarządzanie relacjami ze strategicznymi partnerami,
  • Zarządzanie pracą działu sprzedaży (dyrektorzy regionalni i podlegli im przedstawiciele),
  • Kreowanie, wdrażanie i egzekwowanie celów sprzedażowych,
  • Dbanie o efektywny rozwoju podległych pracowników,
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole,
  • Rozwój i budowa kompleksowej oferty nowych i istniejących produktów,
  • Współpraca z zarządem oraz innymi działami, w tym działem rozwoju produktu,
  • Przygotowywanie budżetów sprzedażowych, proponowanie inicjatyw oszczędnościowych, kontrola kosztów
  • Budowanie marki i pozytywnego wizerunku firmy
  • Kierowanie działalnością promocyjno-reklamową firmy
  • Nadzór nad materiałami graficznymi działu graficznego, współpraca z innymi działami oraz podmiotami zewnętrznymi
  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji, komunikacja z mediami
  • Koordynacja organizacji targów branżowych

Wymagania na stanowisku pracy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu organizacją
  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem ludzi
  • Wysoka świadomość kosztów
  • Umiejętność planowania i budżetowania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość branży paszowej lub pokrewnej
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Praca w renomowanej firmie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:

    Dane osobowe

    Dane do aplikacji

    Załączniki

    Proszę załączyć dokumenty aplikacyjne jako plik max. 2 MB, w przeciwnym razie aplikacja nie będzie mogła zostać rozpatrzona. Prosimy o wyrozumiałość.

    Możliwe rozszerzenia dokumentów: gif, jpg, png, txt, pdf, doc, xls, rar, zip.

    Dodaj kolejny załącznik

    Twoją aplikację będziemy przechowywać do 24 miesiące po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, aby móc ewentualnie w późniejszym czasie nawiązać z Tobą kontakt. Przesyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez koncern Sano przez 24 miesiące zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, także w przypadku, gdy nie zostanie nawiązany stosunek pracy.