Menu

Sano TMR Profi Trailedline Compact Classic 5m³

Sano TMR Profi Compact Classic 5m3 o niskiej konstrukcji jest idealny przy niskich oborach. Ułożyskowany wałek napędowy gwarantuje prawidłową pracę i długą żywotność. Wyposażenie seryjne stanowi zasuwa z przodu z prawej strony. Wóz można łatwo zaczepić do ciągnika.

  • Turbo-ślimak
  • Przekładnia
  • Rama nośna
  • Kanciasty pojemnik
Turbo-ślimak

Turbo – ślimak – zwiększenie wydajności przez dokładne mieszanie! Turbo-ślimak wozów paszowych Sano TMR Profi jest wyposażony w dodatkowe skrzydło. Skrzydło ślimaka przesunięte o 180 stopni optymalizuje wynik mieszania i umożliwia równomierny wysyp paszy. Razem z płaską listwą zgarniającą i ustawianymi nożami zapewnia wyjątkową jakość przygotowywanej dawki TMR.

Przekładnia

Przekładnia – dla dużych obciążeń i szczytowych momentów obrotowych! Wozy paszowe Sano TMR Profi są wyposażone w specjalną przekładnię planetarną z kołem zębatym stożkowym o ukośnych zębach. Taki sposób budowy gwarantuje długą żywotność i wydajność. Przez rozłożenie całkowitego obciążenia i przez osadzony na przekładni ślimak tworzy fundament długiej żywotności.

Rama nośna

Rama nośna – perfekcyjna dla ekstremalnych wymagań! Jest wysoce zoptymalizowana, usztywniona i odporna na skręty. Posiada zintegrowany specjalny system ważący, sensory wagi umieszczone na dodatkowych trawersach gwarantują stałość dokładnego ważenia dawki TMR.

Kanciasty pojemnik

Kanciasty pojemnik – gwarant szybkiego i perfekcyjnego mieszania paszy. Perfekcyjne dopasowanie turbo-ślimaka i pojemnika powstaje dzięki połączeniu stabilnego dna ze stali o wysokiej jakości z kanciastym pojemnikiem. Obręcz ruchoma umocowana na łańcuszkach zapewnia najlepszą odporność na drgania zbiornika.

Pobierz szczegółową ofertę w PDF C23A335E-E38E-44BA-9A53-D164BCDF3CBE Created with sketchtool. Zapytaj o wycenę wozu