Menu

Sano TMR Profi Trailedline Compact Classic [8m³ – 14m³]

Prosty, wytrzymały, sprawdzony w wielu oborach. Najchętniej kupowany wóz paszowy w Polsce.

To jest archiwalna wersja strony. Aktualna oferta na wozy paszowe Siloking z serii TrailedLine Compact Classic znajduje się tutaj>>>

Dzięki zwartej budowie Sano TMR Profi Compact Classic daje się łatwo manewrować i jest idealny przy ciasnych przejazdach w oborach. Wyposażenie seryjne stanowi zasuwa z przodu z prawej strony.

  • Turbo-ślimak
  • Przekładnia
  • Rama nośna
  • Kanciasty pojemnik
Turbo-ślimak

Turbo – ślimak – zwiększenie wydajności przez dokładne mieszanie! Turbo-ślimak wozów paszowych Sano TMR Profi jest wyposażony w dodatkowe skrzydło. Skrzydło ślimaka przesunięte o 180 stopni optymalizuje wynik mieszania i umożliwia równomierny wysyp paszy. Razem z płaską listwą zgarniającą i ustawianymi nożami zapewnia wyjątkową jakość przygotowywanej dawki TMR.

Przekładnia

Przekładnia – dla dużych obciążeń i szczytowych momentów obrotowych. Wozy paszowe Sano TMR Profi są wyposażone w specjalną przekładnię planetarną z kołem zębatym stożkowym o ukośnych zębach. Taki sposób budowy gwarantuje długą żywotność i wydajność. Przez rozłożenie całkowitego obciążenia i przez osadzony na przekładni ślimak tworzy fundament długiej żywotności.

Rama nośna

Rama nośna – perfekcyjna dla ekstremalnych wymagań. Rama nośna jest wysoce zoptymalizowana, usztywniona i odporna na skręty, posiada zintegrowany specjalny system ważący. Sensory wagi umieszczone na dodatkowych trawersach gwarantują stałość dokładnego ważenia dawki TMR.

Kanciasty pojemnik

Kanciasty pojemnik – gwarant szybkiego i perfekcyjnego mieszania paszy. Perfekcyjne dopasowanie turbo-ślimaka i pojemnika powstaje dzięki połączeniu stabilnego dna ze stali o wysokiej jakości z kanciastym pojemnikiem. Obręcz ruchoma umocowana na łańcuszkach zapewnia najlepszą odporność na drgania zbiornika.

Pobierz katalog w PDF C23A335E-E38E-44BA-9A53-D164BCDF3CBE Created with sketchtool. Zapytaj o wycenę wozu